Bordslampa Elarmatur Kosta

644882

BORDSLAMPA, Elarmatur Kosta, 1900-talets andra hälft, märkt SM 21, mässing, höjd ink skärm ca 74 cm

Mässing med slitage

Belysning, Bordslampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Bordslampa Elarmatur Kosta

Budhistorik

2019-05-24 kl 21:38
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 339 kr.