Bordslampa 1900-tal

644939

BORDSLAMPA, 1930/40-tal, patinerad brons, art deco, i form av en kolonn, höjd (stomme) 30,5 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Metall

Rum 7

Bordslampa 1900-tal

Budhistorik (19 bud)
4907376
2 400
4907565
2 400
4907376
4907564
4907376
1 400

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.