Ljuskrona jugend Vasateatern

645225

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, 6 ljuspunkter, stomme i mässing, hängande glasstavar i 2 nivåer, dekor av rosor, höjd ca 100, diameter 60 cm

PROVENIENS: Vasateatern Stockholm

Saknar kupor

Belysning, Taklampor, Tema

Rum 1

Ljuskrona jugend Vasateatern

Budhistorik (22 bud)
4907910
5 200
4903226
5 000
4907908
5 000
4903226
4 800
4905470
4 600

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.