Hans-Agne Jakobsson takarmatur

645251

HANS-AGNE JAKOBSSON, sannolikt, takarmatur, 1960/70-tal, stomme i mässing, 5 armar, inre kupor i klarfärgat glas med rutig mönster, yttre kupor i svagt rökfärgat glas, total höjd ca 53, diameter ca 50 cm

Bruksslitage, några mindre nagg, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Budhistorik (6 bud)
4914679
550
4914674
500
4914670
450
4914424
4904080

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.