Bordslampfot förgylld gips

645362

BORDSLAMPFOT, 1900-talets första hälft, gips, förgylld, putto med gueridon, höjd ca 70 cm

Avklippt el, lampsockel saknas, smärre nagg

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampfot förgylld gips

Budhistorik (3 bud)

4909776
4909768
4891153

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.