Takpendel IKEA 1980-tal

645363

TAKPENDEL, IKEA, 1980-tal, lackerad plåt, reglerbar upphängning, diameter ca 45 cm

Bruksslitage

Belysning, Taklampor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Takpendel IKEA 1980-tal

Budhistorik

2019-05-18 kl 14:08
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.