Fagerhults takarmatur

645365

FAGERHULTS, takarmatur, ca 1965, mässing med 9 opalglas kupor, diameter ca 62, höjd ca 59 cm

Några mindre nagg på kanten av kuporna, bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Taklampor

Rum 15

Fagerhults takarmatur

Budhistorik (10 bud)
4914992
1 300
4914891
4914667
4914652
4911979
550

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.