Ljusstakar 2 par

645408

LJUSSTAKAR, 2 par, 1800 resp 1900-tal, mässing, höjd ca 15,5-17,5 cm,

Smärre bucklor, fläckar

Diverse, Belysning

Monter 15

Ljusstakar 2 par

Budhistorik (24 bud)
4909005
1 800
4908995
1 700
4908990
1 600
4908984
4908987

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 193 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.