Lyktor Oaxen Krog

645427

PROVENIENS: Oaxen Krog

Smärre slitage

Belysning, Utelampor, Design

Hylla 1

Lyktor Oaxen Krog

Budhistorik (12 bud)
4914188
4913696
4912697
4912697
900
4913690
850

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.