Lyktor

645428

PROVENIENS: Oaxen Krog

Smärre slitage

Belysning, Utelampor, Design

Hylla 6

Lyktor

Budhistorik (10 bud)
4914217
4913693
4914215
4913693
4912698
950

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.