Vägglampetter

645696

VÄGGLAMPETTER, 1 par, 1900-talets andra hälft, 2-armade, mässing, dekor av fleur-de-lys, höjd ca 28 cm

Bruksslitage, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Vägglampor

Hylla 5

Vägglampetter

Budhistorik (5 bud)
4918645
650
4919555
600
4918645
4917287
4912075

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.