Boprdslampa Böhlmarks

645738

BÖHLMARKS, bordslampa, 1940-tal, art deco, 2-armad, mässing, fasetterat ben i mahogny, höjd ca 41 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Boprdslampa Böhlmarks

Budhistorik (5 bud)
4919658
650
4919652
500
4919651
4919650
4904083

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 70 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.