Uno Dahlén Aneta mässing

645853

UNO DAHLÉN, bordsarmaturer, 1 par, mässing, Aneta, Växjö, 1970-tal, höjd inkl. skärmar ca 84 cm

Smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Uno Dahlén Aneta mässing

Budhistorik (16 bud)
4914073
3 600
4914019
3 400
4914072
3 200
4914019
4914071
2 800

Slutpris SEK:
3 600
343 EUR, 386 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.