2 st lyktor

645861

LYKTOR, 2 st, 1900-talets början, stomme i hamrad och patinerad metall, blyinfattat glas, höjd ca 45 respektive 50 cm exkl kedja.

Slitage, ej funktionstestade.

Belysning, Taklampor

Geijersgatan 14, Göteborg

2 st lyktor

Budhistorik (15 bud)
4926481
1 300
4926486
4926481
4926444
4926444

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.