Hans Agne Jakobsson takarmatur

645868

HANS AGNE JAKOBSSON, takarmatur, mässing, 1970-tal, Markaryd, behängd med fransar, diameter ca 38 cm

Smärre slitage

Belysning, Taklampor

Rum 11

Budhistorik (7 bud)
4909790
4903992
3 600
4903990
3 400
4898729
3 200
4898728
2 600

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.