Takarmatur träskuren 1900-tal

645921

TAKARMATUR, 1900-tal, sex ljusarmar, skuren i trä, höjd ca 95, diameter 70 cm

Skador, lagningar

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Takarmatur träskuren 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

4914906
4913823

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.