Ljuskrona 1900-talets mitt

645941

LJUSKRONA, 1900-talets mitt, Karl Johan-stil, för 6 ljus, stomme i mässing, behängd med olikslipade, höjd (exl sladd) ca 51, diameter ca 41 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Ändringar/tillägg
Enligt uppgifter strass kristaller

Belysning, Taklampor

Rum 14

Ljuskrona 1900-talets mitt

Budhistorik

2019-05-23 kl 21:04
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.