Golvlampa Anders Pehrson

645947

ANDERS PEHRSON, "Tuben", golvlampa, Ateljé Lyktan Åhus, 1960/70-tal, brun plast, fot i brunlackerad metall, undertill märkt, höjd ca 120 cm

Brukslitage, smärre ytskador

Belysning, Golvlampor

Rum 12

Golvlampa Anders Pehrson

Budhistorik (1 bud)

4912120
2019-05-20 22:05:45

2019-05-21 kl 12:20
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.