Golvlampa mässing

 
 
 
Auktionsnr
645973
 
Beskrivning

GOLVLAMPA, 1900-talets mitt, sannolikt Bergboms, stomme i mässing med svartlackerad dekor, med 2 armar, med justerbar höjd


 
Kondition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
 
Kategorier
Belysning, Golvlampor
 
Visas
Slakthusgatan 22, Stockholm
Rum 15
 
 
 
Golvlampa mässing
Klicka för att förstora bilden
 
 
Budhistorik (2 bud)
 
Bud nr
Tid
Bud SEK
4920689
2019-05-23 20:06:01
350
4909830
2019-05-19 21:46:28
300
 * Ditt bud
 
AUKTIONEN AVSLUTAD
2019-05-23 kl 20:35
Slutpris SEK:
350
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
1 500
 
Transport
Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.
Läs mer om transporter.
 
Stockholms Auktionsverk Online
För att använda webbplatsen måste du godkänna att vi använder cookies.
 



OK