Bordslampor mässing

645987

BORDSLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, förgyllt mässing med rafflad, balusterformad stomme, totalhöjd ca 67 cm

Ställvis förlust av förgyllning, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampor mässing

Budhistorik (1 bud)

4919690
2019-05-23 15:07:49

2019-05-23 kl 15:34
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.