Golvlampa

646014

GOLVLAMPA, tidigt 1900-tal, två ljuspunkter, höjd ca 159 cm

slitage

Belysning, Golvlampor

Geijersgatan 14, Göteborg

Golvlampa

Budhistorik

2019-05-21 kl 21:02
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.