Aneta Belysning bordslampa

646409

BORDSLAMPA, 2000-tal, Aneta Belysning, stomme i förkromad vitmetall, skärm i svart textil, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 68 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Aneta Belysning bordslampa

Budhistorik

2019-05-24 kl 16:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.