Louis Poulsen

646427

LOUIS POULSEN, modell 41062, taklampa, plåt, vit, 1900-talets andra hälft, höjd 28, diam 50 cm.

Slitage, ojämnheter, smärre skador.

Belysning, Taklampor

Rum 7, Hylla 2

Louis Poulsen

Budhistorik

2019-05-22 kl 21:58
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.