HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal

646901

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1960/70-tal, vitlackerad, 8 ljusarmar, höjd ca 127 cm

Smärre slitage, ej funktionstestad

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (1 bud)

4913982
2019-05-21 16:57:05

2019-05-23 kl 13:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.