Taklampor av Zero, randig dekor i vitt och svart

647284

TAKLAMPOR, 3 st, Zero belysning, slutet av 1900-talet, kupor av glas, randdekor, en ljuspunkt vardera, höjd ca 37 cm.

Ej funktionstestade, samtliga med nagg vid överdel

Belysning, Taklampor

Hylla 5

Budhistorik (3 bud)

4926197
4915234
4910712

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.