Spegellampetter nyrokoko

647335

SPEGELLAMPETTER, 1 par, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, för 1 ljus vardera, bronserade, dekor av pastellage, ca 40x32 cm

Lagningar, smärre skador, delvis senare bronsering

Speglar, Belysning, Vägglampor

Rum 21

Spegellampetter nyrokoko

Budhistorik (5 bud)
4922599
1 300
4922041
4921279
4905170
4901608

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.