Golvlampa 1970/80-tal

647360

ATELJÉ LYKTAN, golvlampa, "Gustav", 1970/80-tal, för 5 ljuspunkter, kromad, fot i marmor, höjd ca 205 cm

Bruksslitage

Belysning, Golvlampor

Rum 4

Golvlampa 1970/80-tal

Budhistorik (2 bud)

4922438
550
4915077
500

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.