Carl Brandt oljemålning

647550

CARL BRANDT (1852-1930): Kustlandskap, signerad C. Brandt, daterad -99, olja på duk, ca 51x72 cm

Konst, Modernt måleri, Nautica/Technica, Tema

Rum 17

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (3 bud)

4908703
4907271
4904612

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.