Propeller

647605

PROPELLER, 1900-talets början, mässing, stämplad Göta Stockholm, diameter ca 32 cm

Slitage

Nautica/Technica

Propeller

Budhistorik (5 bud)
4927644
750
4927643
700
4927641
650
4907689
600
4904613

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.