Ljusstakar 1800-tal tenn

647823

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets början, tenn, nordeuropa, lösa ljusmanchetter, höjd 26,5 cm

En med bristning i foten

Diverse, Allmoge, Belysning

Ljusstakar 1800-tal tenn

Budhistorik (8 bud)
4925800
4925799
900
4925798
650
4925701
600
4925680
550

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.