Ljusstakar 1830-tal Thomire

647850

LJUSSTAKAR, 1 par, Thomire, 1830-tal, Louis XVI stil, Frankrike, brännförgylld och svartpatinerad brons, snarlika lösa ljusmanchetter, bas signerad THOMIRE A PARIS, höjd ca 25 cm

Metall, Belysning

Kundcenter

Ljusstakar 1830-tal Thomire

Budhistorik (17 bud)
4927004
9 000
4927002
8 800
4927001
8 200
4923522
7 400
4923521
6 000

Slutpris SEK:
9 000
859 EUR, 966 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.