Ljusstakar 1800-tal Frankrike

647871

LJUSSTAKAR, 1800-talets början, Frankrike, Restauration, förgylld och svärtad brons, oktagonal stam, lösa ljusmanschetter, höjd ca 27 cm

Senare patinering

Metall, Belysning

Kundcenter

Ljusstakar 1800-tal Frankrike

Budhistorik (12 bud)
4926242
6 400
4926206
6 200
4924954
4913592
3 800
4911433
3 600

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.