Släplogg England

647955

SLÄPLOGG, Cherub Mark lll, 2 delar, rotator samt indikator, mässing, Thomas Walker & Sons, Birmingham, England,samt BÅTPROPELLER, mässing, Ø 30 cm, 1900-talets första hälft

Bruksspår, propellern med slitage/märken

Nautica/Technica, Diverse

Makadamgatan 11, Helsingborg

Släplogg England

Budhistorik (16 bud)
4935864
2 800
4934583
2 600
4927402
2 400
4934582
2 400
4927402

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.