Einar Palme oljemålning

648895

EINAR PALME (1901-1993): Motiv från Sandhamn mot Korsö, signerad och daterad Einar Palme, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 61x35 cm

Konst, Modernt måleri, Nautica/Technica

Rum 5

Einar Palme oljemålning

Budhistorik (12 bud)
4938542
2 400
4938535
4938540
4938535
4938539
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.