Emaljskylt Texaco

649075

EMALJSKYLT, "Texaco", diameter ca 65 cm

Emaljskador, bucklor

Nautica/Technica

Rum 11

Emaljskylt Texaco

Budhistorik (11 bud)
4938820
900
4923085
850
4923085
750
4938819
700
4923085
600

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.