Skeppsmodell

649288

SKEPPSMODELL, 1900-talets andra hälft, bemålat trä, längd ca 105 x 113 cm

Smärre slitage

Nautica/Technica

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skeppsmodell

Budhistorik (4 bud)

4942026
600
4939046
4935873
4918344

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.