John Ivar Berg akrylmålning

653245

JOHN IVAR BERG (1916-2003): "Modellen ö avlan" monogramsignerad samt daterad 79, akryl på duk, ca 50x40 cm

Fack 17

John Ivar Berg akrylmålning

Budhistorik (8 bud)
4970322
750
4970080
700
4970321
700
4970080
650
4970095
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.