Peter Dahl litografi

653413

PETER DAHL (1934-2019): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, samt numrrad 31/290, färglitografi, bladmått ca 58x79 cm

Fack 42

Peter Dahl litografi
Budhistorik (29 bud)
4970950
4971002
3 800
4970950
3 600
4969808
3 400
4969630
3 200

Slutpris SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.