Anna Palm

653522

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): Utsikt mot slottet, Stockholm, signerad Anna Palm Stockholm, akvarell på papper, 5,5x17,5 cm

Konst, Äldre måleri, Stockholmiana

Monter 14

Anna Palm

Budhistorik (9 bud)
4970178
4 200
4968712
4967870
4966220
550
4964623
500

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.