Anna Palm akvarell

653529

ANNA PALM DE ROSA (1859-1924): (2) Marint motiv, signerad Anna Palm, akvarell med täckvitt, ca 6x10 cm vardera

Konst, Äldre måleri

Monter 14

Anna Palm akvarell

Budhistorik (9 bud)
4961344
1 700
4960859
1 600
4960858
4960856
1 400
4960854
1 300

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.