Yrjö Edelmann färglitografi

653582

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): komposition med papper, oramad, signerad Y. Edelmann och numrerad E.A. XVII/XX, bladstorlek 85x62 cm

Smärre slitage, hanteringsveck

Konst, Grafik, Nutida

Makadamgatan 11, Helsingborg

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (3 bud)

4971088
4970593
500
4970592

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 406 kr.