Peter Freudenthal oljemålning

653626

PETER FREUDENTHAL (född 1938): "A.W.", signerad och daterad a tergo, Peter Freudenthal 1974, olja på duk, ca 130x130 cm

Smärre slitage

Konst, Nutida

Peter Freudenthal oljemålning

Budhistorik (11 bud)
4971000
8 400
4970986
8 200
4966418
8 000
4966418
7 600
4970984
7 400

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.