Carl Zeiss kikare

653711

KIKARE, med fodral, märkt Carl Zeiss, Jena, Dekar 749162, 10x50, fodralets längd ca 27 cm

Ej funktionstestad, slitage, fodral med omfattande ytskador samt mindre skada på lås

Diverse, Nautica/Technica

Monter 14

Carl Zeiss kikare

Budhistorik (11 bud)
4962545
4967934
2 800
4962545
2 600
4967933
2 400
4962545

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.