Berlock med plats för fotografi 18K

661072

BERLOCK, 18 k guld, med plats för fotografi, otydliga svenska stämplar, oval form, dekor med pärla i strålformad krans, rörlig ögla, höjd ca 27 mm inkl ögla, vikt ca 3,2 g

Bakre lock med små bucklor. Ena halvan saknar ring att fästa bild med.

Guld/Smycken

Makadamgatan 11, Helsingborg

Budhistorik (7 bud)
5044438
5042198
750
5043318
750
5042198
700
5043317
650

Slutpris SEK:
79 EUR, 87 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 200 kr.