Skulptur terrakotta

661377

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, terrakotta, 1900-talets mitt, i form av kvinna med barn, signerad, höjd ca 40 cm

Skador, lagningar

Konst, Skulpturer

Rum 7, Hylla 6

Skulptur terrakotta

Budhistorik

2019-07-12 kl 11:40
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.