David Larsson oljemålning

661676

DAVID LARSSON (1898-1976): ''Fiskeläge'', signerad, olja på duk, ca 27x36 cm

Smärre slitage

Fack 31

David Larsson oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5020993
1 800
5025678
1 700
5020993
1 600
5025673
5020993
1 400

Slutpris SEK:
1 800
174 EUR, 197 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.