Brosch

663156

BROSCH, 1800-talets slut, osmanskt, silver, stämplad, med förgylld detalj samt glasfluss, diameter ca 5,5 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

Silver, Guld/Smycken

Brosch

Budhistorik (8 bud)
5038289
5031850
1 900
5031843
1 600
5031379
1 400
5030465

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.