Klockkedja

663161

KLOCKKEDJA, 1800-tal, osmansk, stämplad, kedjans längd ca 55 cm, vikt ca 23 g

Bruks och åldersrelaterat slitage

Silver, Klockor/Ur

Klockkedja

Budhistorik (2 bud)

5030460
950
5029016

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.