Mansporträtt oljemålning

663308

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 60x52 cm

Duklagningar, krackeleringar, smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Mansporträtt oljemålning

Budhistorik (22 bud)
5044847
2 400
5044374
5044846
5044374
5044845
1 900

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.