Glassskedar

663888

GLASSKEDAR, W Jamin, 6 st, silver, förgyllt skedblad, originaletui, längd 14 cm, vikt ca 150 g

Minimalt slitage

Silver

Monter 10

Glassskedar

Budhistorik (3 bud)

5047556
1 300
5041656
5039643

Slutpris SEK:
1 300
128 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.